Anxhelina shfaqet joshëse në rrjete sociale me dekoltenë e hapur

 Anxhelina shfaqet joshëse në rrjete sociale me dekoltenë e hapur

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë. Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit shihet e veshur me pantallona bezhë dhe bluzë të kaltër e cila ia thekson gjoksin.

 

Së fundi ajo ka bërë rikthimin e saj në muzikë me një këngë në gjuhën angleze e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Të ngjashme