Beyonce pozon e shtrirë në krevat, vë në pah figurën trupore

 Beyonce pozon e shtrirë në krevat, vë në pah figurën trupore

Beyonce mori vëmendjen e ndjekësve me fotografitë e fundit. Beyonce është një prej emrave më të suksesshëm të industrisë së muzikës në botë.

Si shumë prej kolegeve të saj, edhe Beyonce vitet e fundit i hyri botës së biznesit dhe po tregohet mjaft e suksesshme në këtë drejtim.

Së fundi, ajo ka paralajmëruar linjën e re të veshjeve që e sjell në bashkëpunim me “Adidas” dhe gjithë vëmendja është tek format trupore të saj.

Në një imazh, Beyonce pozoi e shtrirë në krevat ku shihet asnjë pikë grimi në fytyrë teksa po e shijonte ushqimin.

 

E veshur me ‘bodysuit’, artistja pranoi komente të shumta nga ndjekësit që e komentonin për këtë paraqitje.

Ndryshe, “Drip 2: Blac Pack” ka dalë në treg dje (17 nëntor), kurse në dyqane është i disponueshëm nga nesër (19 nëntor).

Të ngjashme