Ermira publikon imazhin më romantik me Gold AG

 Ermira publikon imazhin më romantik me Gold AG

Ermira Shkodra ka postuar një imazh me bashkëshortin Gold AG. Gold AG dhe partnerja e tij Ermira Shkodra pak muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Ermira vazhdimisht ka sjell imazhe të Gold AG dhe djalit të tyre të cilin vendosën t`a quanin Gueril.

Së fundmi ajo ka vendosur të publikoj një imazh romantik me bashkëshortin e saj ku shihen vetëm çifti në një ambient më privat.

Të ngjashme