“Është shumë emocionuese”, Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur dhe mahnit me pamjen

 “Është shumë emocionuese”, Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur dhe mahnit me pamjen

Sara ka pozuar me barkun e rrumbullakosur dhe ka treguar se ndihet e emocionuar.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë dy emrat më të komentuar së fundmi në mediat rozë, fillimisht për shkak se e zyrtarizuan lidhjen e më pas se dhanë lajmin se po bëhen prindër.

Dyshja ndanë një video të cilën e kanë realizuar në ditëlindjen e Ledrit muajin e kaluar ndërsa më pas lajmi.net ka siguruar një foto ku Sara shihet me barkun e rrumbullakosur, më shumë se në videon e realizuar më parë.

Tani vetë ajo ka vendosur ta ndajë me ndjekësit një foto pranë të cilës thotë se ndihet e emocionuar.

“Kjo është shumë emocionuese .. 🙈👼🏻”, ka shkruar ajo pranë postimit ku tregon barkun dhe mahnit e pamjen.

Të ngjashme