Gigi Hadid falënderon fansat për urimet ‘e bukura’ me rastin e ditëlindjes

Modelja e njohur ka falënderuar fansat e saj për urimet. Supermodelja, Gigi Hadid, e cila festoi ditëlindjen e saj më 23 prill, ka falënderuar fansat e saj për urimet e bukura ’për ditëlindjen.

Gigi hyri në Instagram dhe ndau fotot e saj mahnitëse me mbishkrimin “26” e ndjekur me figurën si delfin.

Ajo shkroi në mbishkrimin e fotografive, “Kalova fundjavën larg telefonit tim, por thjesht dua të them shumë faleminderit të gjithëve për urimet tuaja të bukura për ditëlindje.”
“Unë po dërgoj përqafime shumë larg”, shtoi ajo.

 

Tifozët, miqtë dhe familja dhuruan shumë dashuri për Gigi ndërsa ajo festoi 26 vjetorin e saj të premten.

Të ngjashme