Luana sjell foto të papublikuara nga prapaskenat e “Locos”

 Luana sjell foto të papublikuara nga prapaskenat e “Locos”

Luana publikon fotografi që si kemi parë nga klipi “Locos”. Luana Vjollca ka kujtuar një prej projekteve të saj të fundit në muzikë, përmes imazheve nga klipi.

Ajo postoi fotot e shkrepura gjatë xhirimeve, teksa shfaqet tejet joshëse e veshur me bodysuit.

 

Kënga “Locos” erdhi muaj më parë në bashkëpunim me yllin latin Jay Santos dhe rezultoi shumë e suksesshme.

Pritet që Luana së shpejti të publikojë edhe një tjetër projekt të ri muzikor.

Të ngjashme