Me paruke e kostum të kuq, Trejsi vjen joshëse në fotosesionin e ri

 Me paruke e kostum të kuq, Trejsi vjen joshëse në fotosesionin e ri

Trejsi duket tërheqëse në paraqitjen e fundit.

 

Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan me ndjekësit imazhe të shumta vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Në imazhet e fundit, Trejsi u shfaq e veshur me bodysuit të kuq dhe çizme të gjata me po të njëjtën ngjyrë, ndërsa kishte vënë edhe paruke të kuqe.

Bukuroshja theksoi linjat trupore në veshjen e ngushtë, teksa merrte poza para aparatit.

 

Kujtojmë se sa i përket jetës private, Trejsi Sejdini është përfolur për një lidhje dashurie me reperin Don Xhoni. 

Të ngjashme