Miriam Cani ndan videon më të ëmbël të djalit

 Miriam Cani ndan videon më të ëmbël të djalit

Miriam Cani ka publikuar një video të djalit të saj. Dy këngëtarët e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, janë bërë prindër për herë të dytë më 14 janar të këtij viti.

Ndonëse më vonë ata mbanin sekret fytyrën e foshnjës për shkaqe privatësie, duket se as Miriami nuk ka mundur ti rezistoj fytyrës së ëmbël të Amelit.

 

Ajo ka ndarë me ndjekësit e Instagramit një video ku shihej djali i vogël, në të cilën Miriami shkroi se ai është e gjithë bota e saj./Lajmi.net/

 

Të ngjashme