Modelja e njohur merr vëmendjen e kalimtarëve me pozat atraktive midis Nju Jorkut

 Modelja e njohur merr vëmendjen e kalimtarëve me pozat atraktive midis Nju Jorkut

Bella Hadid bëri të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me fotografitë e fundit. Bella Hadid vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar, si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private.

Modelja shumë herë ka bërë thirrje përmes rrjeteve sociale që të respektohen masat antiCOVID, ndërsa edhe vet tregon se është e kujdesshme në këtë drejtim.

Në imazhet e fundit, Bella thotë se janë bërë gati tetë vite që jeton në Nju Jork dhe se e do shumë këtë qytet.

 

Ajo ishte veshur me veshje sportive të zeza dhe një xhaketë ngjyrë kafeje, ndërsa nuk kishte harruar të vendos maskën.

Po ashtu, Bella tregoi edhe fizikun e përsosur në bluzën e shkurtër, e cila ia vinte në pah barkun e tonifikuar. 

Të ngjashme