Morena e “shkrin” borën, shikoni zhytjen e saj në -18 gradë Celsius

 Morena e “shkrin” borën, shikoni zhytjen e saj në -18 gradë Celsius

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është parë tepër provokative në një video që ka postuar në rrjete sociale

Morena është parë e zhveshur në të brendshme.

Lexo Edhe:

A u fejua Arta Nitaj?

Ajo është parë duke u hedhur në borë derisa poshtë saj ka shkruar “Këshilla: Si ta shkrimë borën”.

Bukuroshja kosovare më shumë ka jetuar në Stamboll vitet e fundit derisa herë pas here ajo lanson edhe këngë, siç ishte ajo e fundit me Feron e quajtur “Money”. /GazetaExpress/

 

Të ngjashme