Pasi disa ditësh në Milano, Mozzik e Loredana udhëtojnë së bashku me Hanën drejt një tjetër destinacioni

 Pasi disa ditësh në Milano, Mozzik e Loredana udhëtojnë së bashku me Hanën drejt një tjetër destinacioni

Mozzik dhe Loredana janë duke kaluar disa ditë së bashku. Mozzik dhe Loredana duket se po e shijojnë në maksimum kohën që kalojnë me njëri-tjetrin së fundmi.

Së bashku apo jo, dyshja po i gëzojnë pa masë fansat e tyre pasi po paraqiten në vendet e njejta me fëmijën e tyre, Hanën.

Pak ditë më parë Mozzik publikoi foto ku zbuloi se udhëtoi drejt Milanos, që e konsideroi si qytetin më të bukur të Italisë teksa edhe fansat e tyre zbuluan se ishte së bashku me Loredanën.

Ndërkohë ditën e sotme të tre si familje ata kanë udhëtuar drejt një tjetër destinacioni.

Loredana dhe Mozzik kanë postuar në Instagram foto nga avioni, teksa shihen duke udhëtuar me njëri-tjetrin drejt Dubait. “Oh Dubai?”, ka shkruar Loredana përkrah fotove.

Më vonë dyshja kanë publikuar imazh të vajzës së tyre, që shihet e shtrirë teksa fle e qetë duke flutuar me avion.

 

Të ngjashme