Rrahje në Fushë Kosovë, shkaku i pronës

Tre persona pas një mosmarrëveshje pronësore janë rrahur mes vete.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 18:45, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet në mbajtje

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje pronësore janë rrahur mes veti tre të dyshuar m/k. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme