Shënoi dy gola, shpërblehet Bernard Berisha

 Shënoi dy gola, shpërblehet Bernard Berisha

Bernard Berisha është shpërblyer pasi shënoi dy gola për skuadrën e tij, Ahmat Grozny

Berisha shënoi dy golat në këtë takim, fillimisht në minutën e 26 një gol të bukur me vole kundër Zenit St Petersburg.

Goli i dytë erdhi pas minutës së 53-të, ku Berisha shënoi nga penalltia me panenka.

E pas kësaj, Berisha ka postuar disa fotografi dhe videot e golave derisa ai edhe e ka marrë shpërblimin si lojtar i ndeshjes se sotme.

Të ngjashme