Shtatzënia nuk e ndal Emilyn të realizojë foto lakuriq

 Shtatzënia nuk e ndal Emilyn të realizojë foto lakuriq

Emily u zhvesh lakuriq në foton e fundit. Emily Ratajkowski ka pak kohë që ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të parë.

Ajo tregon kohë pas kohe barkun e rrumbullakosur si dhe ndryshimin që ka pësuar në fizik gjatë kësaj kohe.

Së fundi, modelja ka postuar një fotografi të shkrepur në hijen e dritares dhe shihet se ishte tërësisht e zhveshur.

Emily edhe këtë herë tregoi se ani pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, fotot nudo nuk do i ndalojë.

Të ngjashme