Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu së shpejti me bashkëpunim

 Sinan Vllasaliu dhe Sabri Fejzullahu së shpejti me bashkëpunim

Këngëtarët e mirënjohur, Sinan Vllasahiu dhe Sabri Fejzullahu, janë mjaft të dashur për publikun e gjerë.

Ata për vite me radhë kanë qenë aktiv në prurjet muzikore, duke i argëtuar fansat e tyre.

Ndërkaq, tashmë është bërë e ditur se dyshja kanë bashkuar forcat, për të sjellë një bashkëpunim.

Foto: Instastory

Kjo është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ndërsa Sinani kishte ndarë një fotografi ku lajmërohej kënga e tyre.

E regjistruar në Prosound Recording, asnjë detaj tjetër për prodhimtarinë e tyre nuk është bërë e ditur.

 

Sidoqoftë kësaj, lajmi i tillë është pritur mirë nga fansat, të cilët mezi presin bashkëpunimin e artistëve.

Të ngjashme