Superliga e Kosovës: Shënojnë fitore Drita, Gjilani dhe Feronikeli

 Superliga e Kosovës: Shënojnë fitore Drita, Gjilani dhe Feronikeli

Drita është kthyer te fitorja në Superligën e Kosovës, duke e mposhtur 1:4 në udhëtim Besën, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të.

 

Superliga e Kosovës në futboll është rikthyer në fundjavë, me tri ndeshje që ishin në orarin e mesditës.

Drita, ka mposhtur 4:1 në udhëtim skuadrën e Besën.

Fitore minimale këtë xhiro kanë shënuar Feronikeli dhe Gjilani.

Feronikeli kanë mposhtur 1:0 Arbërinë, ndërsa me rezultat të njëjtë, Gjilani ka mundur Arbërinë.

Të ngjashme