Tayna tregon sekretin e lumturisë së saj

 Tayna tregon sekretin e lumturisë së saj

Tayna ka treguar se kush është sekreti i saj i lumturisë. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë e dashur për publikun.

Që nga fillimet e para të karrierës ajo ka qenë tejet e suksesshme me publikimin e projekteve muzikore dhe tani po vazhdon njësoj.

Ajo rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash dhe u qëndron pranë me publikimin e imazheve të ndryshme në Instagram.

Përveç pozave provokuese ajo tregon edhe momente nga përditshmëria. Së fundmi ka treguar se çfarë e bën të lumtur.

Tayna thotë se ushqimi është sekreti i saj i lumturisë ndërsa u drejtohet atyre që hanë ‘Sushi’ se ajo ngopet më shumë se ta.

Të ngjashme